Jsem Ondřej Jedlička, student SPSUL - Resslova. Studuji obor Automatizace.
vytvářím Android ROMky (víceméně samsungy). občas kóduju a orientuju se v Pythonu, JavaScriptu a HTML.
Ve volném čase rád experimentuji s elektronikou a studuji funkčnosti assembly kódu. Mým cílem je stát se odborníkem v oblasti Automatizace a Litografických mikroprocesorových technologií.
Právě pracuji na novém projektu!